Czym jest konto partnerskie?

Jeśli  reprezentujesz samorząd lokalny, stowarzyszenie czy inną mniej lub bardziej formalną grupę zainteresowaną promowanie turystyki w swoim regionie, możesz wysłać wiadomość i zadeklarować chęć dołączenia do grana naszych partnerów.

Zawartość konta partnera w Trail.pl

Zawartość konta partnera w Trail.pl

Konto partnera na TRAIL.PL może pełnić funkcję narzędzia promocji oraz wygodnej bazy informacji na temat reprezentowanego regionu czy własnej działalności. Dzięki posiadaniu konta partnerskiego, będziecie mogli się dzielić atrakcjami swojego regionu z innymi użytkownikami serwisu.

Przy każdym z dodanych obiektów (szlaków i tras wycieczek, wydarzeń, atrakcji lub obiektów noclegowych), wyświetlamy logotyp lub herb miasta oraz odnośnik do konta Partnera. Wszystkie dane wgrane do bazy można w każdej chwili modyfikować, a także przygotować na ich podstawie dynamiczne mapy do wykorzystania na własnej stronie internetowej(do wyboru jest kilka podkładów, m.in, obrazy satelitarne z Google Maps lub warstwy Open Street Map czy UMP).

Szlak, wydarzenie i atrakcja turystyczna oznaczone logotypem partnera

Szlak, wydarzenie i atrakcja turystyczna oznaczone logotypem partnera

Za pomocą opcji dołączania do partnera, czy tzw. “grup”, każda osoba współpracująca z Wami, może podpiąć pod dany profil swoje prywatne konto i również dodawać materiały, które będą wyświetlane na koncie partnera.

Wszystkie podane powyżej opcje są darmowe, ale jeśli podoba Ci się to co robimy, warto rozważyć współpracę komercyjną.

 

Zobacz pełny spis artykułów dotyczących pomocy użytkownika w serwisie TRAIL.PL.