Konkurs na zimowym szlaku – WYNIKI!

 

Tak jak obiecaliśmy – dziś publikujemy wyniki konkursu “na zimowym szlaku” organizowanym wspólnie z organizatorami zawodów w zimowych biegach górskich i na orientację – ICEBUG WINTER TRAIL 2014.

W konkursie wzięły udział 43 osoby (nie liczyliśmy osób, które udzielały odpowiedzi w komentarzach pod postami). Nadesłano ponad 80 odpowiedzi, z których tylko 11 było nieprawidłowych. Najczęściej przyczyną niezaliczenia odpowiedzi był brak linku do szlaku, mimo podania prawidłowej jego nazwy lub nazwy miejsca ze zdjęcia. Zdarzyło się też, że nadesłane linki wiodły do stron szlaków przechodzących obok danego miejsca, ale konkursowe zdjęcie nie było tam opublikowane.

Co dziwne, wiele osób nadesłało po dwie prawidłowe odpowiedzi na zagadki, ale nie odpowiedziało na trzecią, tym samym ograniczając sobie możliwość zdobycia nagrody. A jeśli już przy nagrodach jesteśmy – pora na wyniki!

WYNIKI konkursu na zimowym szlaku

Wielofunkcyjne chusty od ICEBUG wędrują do następujących osób:

  1. Wojciech G. za najszybsze podesłanie wszystkich odpowiedzi na zagadki opublikowane na fan page’u ICEBUG POLSKA.
  2. Andrzej Aleksiejuk za najszybciej nadesłaną prawidłową odpowiedź na pierwszą zagadkę opublikowaną na fan page’u ICEBUG POLSKA. Przejdź do “Niebieski szlak z Kuźnic na Giewont“.
  3. Krzysztof Siwicki za najszybciej nadesłaną prawidłową odpowiedź na drugą zagadkę opublikowaną na fan page’u ICEBUG POLSKA. Przejdź do “SZCZYTOŻERCY: TREK -> Koninki – Czoło Turbacza – Mostownica – Turbacz – Kiczora – Jaworzyna Kam. -Turbacz – Koninki“.
  4. Anita Nowak za najszybciej nadesłaną prawidłową odpowiedź na trzecią zagadkę opublikowaną na fan page’u ICEBUG POLSKA. Przejdź do “Szlak Nowy Targ – Turbacz“.
Buffy TRAIL.PL wędrują do następujących osób:
  1. Agnieszka Pohoska za najszybsze podesłanie wszystkich odpowiedzi na zagadki opublikowane na fan page’u Trail – na szlaku.
  2. Łukasz Nowak za najszybciej nadesłaną prawidłową odpowiedź na pierwszą zagadkę opublikowaną na fan page’u Trail – na szlaku. Przejdź do “Czerwony szlak z Morskiego Oka (wschodnim brzegiem) na Rysy“.
  3. Piotr Chachaj najszybciej nadesłaną prawidłową odpowiedź na drugą zagadkę opublikowaną na fan page’u Trail – na szlaku. Przejdź do “Czerwony szlak z Przełęczy Szklarskiej na Halę Izerską”.
  4. Marek Niedźwiecki najszybciej nadesłaną prawidłową odpowiedź na trzecią zagadkę opublikowaną na fan page’u Trail – na szlaku. Przejdź do “Czarny szlak spod Czarnego Stawu Gąsienicowego na Kościelec“.
Prosimy o przesłanie danych do wysyłki nagród na adres konkurs@trail.pl z dopiskiem “Konkurs ICEBUG WINTER TRAIL 2014 – nagrody”.
UWAGA: konkurs dla spóźnialskich!
Jak się można łatwo doliczyć, zostały nam 2 nagrody, które były przeznaczone dla osób, które odpowiedzą na wszystkie zagadki opublikowane na jednym z fan page’y. Niestety, jak wspominaliśmy – wiele osób przesłało tylko po 2 odpowiedzi, dlatego nagrody zostają w naszym “konkursowym magazynie” i będzie je można wygrać niebawem.
Szczegóły konkursu będą opublikowane w newsletterze TRAIL.PL, więc jeśli jeszcze do niego nie dołączyliście – możecie to zrobić pod tym linkiem: http://trail.pl/newsletter.