Konkurs “TROPICIELE” czyli wiosna na szlaku z TRAIL.PL i Fjord Nansen

Tropiciele na szlaku - konkurs TRAIL.PL (banner)

Chociaż w górach pogoda jeszcze się nie zdecydowała czy to odpowiedni czas na pożegnanie zimowej aury, zapraszamy Was do poszukiwania na szlakach śladów wiosny, a nieco później także i pierwszych oznak lata. Z tej okazji ogłaszamy konkurs fotograficzny dla szlakowych TROPICIELI.

Uwaga: aby wziąć udział w konkursie jako uczestnik bądź głosujący musisz posiadać konto użytkownika TRAIL.PL! Przeczytaj jak dołączyć do TRAIL.PL :)

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Zrób ciekawe zdjęcie oznakowania szlaku i dodaj je w polu “Opinia” na odpowiedniej stronie szlaku z bazy TRAIL.PL. Zdjęcie powinno przestawiać krajobraz jaki rozpościera się wokół miejsc, w którym namalowano oznaczenie trasy. Link do zdjęcia, dostępny w pasku adresu strony po kliknięciu na datę dodania opinii, prześlij na adres konkurs@trail.pl.

Jeśli nie mamy danego szlaku w bazie, możesz go dodać. Wystarczy, że podczas wycieczki nagrasz trasę jedną z naszych aplikacji (Szlaki w górach lub Szlaki TPN) i podeślesz nam wiadomość, z prośbą o zmianę statusu trasy na szlak znakowany.

Ile zdjęć można zgłosić do konkursu?

Każdy może zgłosić dowolną ilość zdjęć, ale każda fotografia musi być dodana w osobnej “Opinii”. Zamieszczone zdjęcia i komentarze nie mogą łamać regulaminu serwisu TRAIL.PL oraz regulaminu konkursu. Lista konkursowych opinii ze zdjęciami będzie aktualizowana raz dziennie. Najnowsze komentarze można też znaleźć w zakładce “Co nowego” dostępnej w menu na stronie TRAIL.PL.

Uwaga: Opinia zgłoszona do konkursu powinna zawierać dopisek “TROPICIELE”. Zamieszczone zdjęcia i komentarze nie mogą łamać regulaminu serwisu TRAIL.PL oraz regulaminu konkursu.

Jak głosować?

Aby oddać głos na daną fotografię należy polubić zawierający ją komentarz. Każdy może oddać po jednym głosie na dowolną ilość zdjęć, dlatego koniecznie zachęć do głosowania swoich znajomych!

ZOBACZ ZGŁOSZONE ZDJĘCIA I WYNIKI

Nagrody

Każdego miesiąca (maj, czerwiec, lipiec) nagrodzimy jedną osobę, której propozycja otrzyma najwięcej polubień komentarza zawierającego dane zdjęcie. Ostatniego dnia konkursu Jury przyzna nagrodę główną. Na decyzję Jury będzie mieć wpływ także treść komentarza dodanego do “Opinii”. Warto w nim zamieścić informacje na temat: stanu trasy, uroczysk, ciekawostek dotyczących miejsc na trasie czy praktyczne porady dla kolejnych turystów wybierających się na ten szlak.
Do wygrania jest sprzęt turystyczny ufundowany przez Fjord Nansen:
Dodatkowo, w trakcie trwania konkursu rozdamy praktyczne karabinki, które pomogą zabezpieczyć przed zgubieniem klucze, portfel czy czołówkę.

Kalendarium

Terminy zgłoszeń znajdziecie poniżej, jednak pełne informacje o konkursie znajdziesz w regulaminie konkursu.
Nagroda główna

Nagroda główna

Nagroda miesiąca

Nagroda miesiąca