Dodaj ciekawe miejsce i zgarnij tracker GPSport od HOLUX

Miejsce warte namierzenia to konkurs dla wszystkich, którzy cenią sobie zapierające dech w piersiach krajobrazy, ale nie tylko.

Chcielibyśmy wspólnie zapełnić naszą mapę propozycjami ciekawych atrakcji, klimatycznych “miejscówek”, uroczysk czy punktów widokowych. Mogą to być zarówno budynki, pomniki, mosty, jak i skałki, drzewa, place, plaże czy polany. Jednym zdaniem – wszystko, gdzie miło jest się zatrzymać na chwilę i rozejrzeć.

Jeśli znasz takie miejsca – podziel się nimi na łamach serwisu dodając nowe POI. W polu “grupa” ustaw “HOLUX”, wgraj zdjęcie i napisz kilka słów, tak by jak najlepiej prezentowało się na stronie i spodobało głosującym.

Aby w polu “Grupa” pojawił się HOLUX, kliknij zielony baner “Dołącz” znajdujący się po prawej stronie na koncie danego partnera. Najlepiej zrób to od razu klikając tutaj.

Warto poświęcić chwilę i dodać ich kilka, bowiem zwycięzców wyłonimy w trzech kategoriach:

  • najbardzej lubiane miejsce,
  • najwięcej zgłoszonych propozycji,
  • nagroda dla osoby, której propozycje wzbudzą największą sympatię Jury.

Na zgłoszenia czekamy do 18 sierpnia, natomiast głosowanie potrwa do 30. sierpnia.

Nagrodami w konkursie są urządzenia GPS marki HOLUX – GPSport 245, których świeże recenzje są do przeczytania na naszym forum.

By dodać swoją propozycję należy założyć konto użytkownika na TRAIL.PL. Warto je mieć nie tylko z powodu konkursu – daje ono chociażby możliwość pobierania śladów GPX wszystkich szlaków opublikowanych w serwisie, a akże planów i wycieczek udostępnianych publicznie przez pozostałych użytkowników.

Przeczytaj regulamin, dodaj własną propozycję i zobacz, co polecają inni!