Naturalna energia na szlaku – konkurs z natoobe.pl

Wspólnie z natoobe.pl i firmą Ekoprodukt oraz sklepem górskim Sherpa.pl, proponujemy Wam nowy konkurs:

Naturalna energia na szlaku

Co zrobić by wygrać?

Wystarczy, że od 1. do 30. sierpnia 2012r., umieścicie w serwisie TRAIL.PL nowe POI (punkt na mapie), dodacie przynajmniej jedno zdjęcie i w kilku zdaniach opiszecie, dlaczego jest to idealne miejsce na udany piknik. Wygra osoba, której propozycja zbierze najwięcej głosów od użytkowników serwisu.

Jak dodać POI?

Jeśli nie masz konta na TRAIL.PL, załóż je klikając tutaj. Następnie wejdź na profil partnera natoobe.pl i dołącz do jego grupy (przycisk po prawej stronie). Dodaj wybrane przez siebie miejsce na piknik i gotowe.

UWAGA! W konkursie wezmą udział tylko te POI,które oznaczono jako grupa natoobe.pl.

Jak głosować?

Oddanie głosu odbywa się na stronie danego POI poprzez kliknięcie przycisku „lubię” znajdującego się po prawej stronie, nad mapą prezentującą położenie danego miejsca. Każdy zalogowany użytkownik może „polubić” dowolną ilość proponowanych miejsc na piknik.

Do wygrania:

  • 1x ENERGETYCZNY PLECAK marki Deuter, a w nim duży zestaw 20 batonów energetycznych od firmy Ekoprodukt oraz 20% kupon rabatowy na zakupy w sklepie internetowym natoobe.pl.
  • 1x ENERGETYCZNA KIESZEŃ, wypełniona małym zestawem batonów energetycznych od firmy Ekoprodukt oraz 20% kupon rabatowy na zakupy w sklepie internetowym natoobe.pl.
  • 20x 15% kupon rabatowy w wysokości na zakup produktów prezentowanych natoobe.pl.

 Strony konkursu