Ręczniki szybkoschnące

 Transkrypcja: Ręczniki szybkoschnące

Cześć, mam na imię Krzychu i jestem ze sklepu turystycznego Woda Góry Las z Poznania. Dzisiaj chciałbym opowiedzieć Wam parę słów o ręcznikach szybkoschnących. Ręczniki szybkoschnące jest to nowość na rynku. Każdy pamięta ciężkie i grube, bawełniane ręczniki kąpielowe. Zaraz obok niego leży ręcznik o tej samej wielkości, natomiast tak jak widać jest o grubo o ponad połowę mniejszy.

Ręczniki szybkoschnące w porównaniu z bawełnianymi wysychają kilka razy szybciej, a w dodatku są impregnowane antybakteryjnie. Czyli jeśli czasami zdarzy nam się zwinąć taki ręcznik mokry, to on nie zacznie od razu brzydko pachnieć.

Tak jak widać mamy tutaj do czynienia z podobnej wielkości ręcznikami kąpielowymi. Ręczniki szybkoschnące występują na rynku w bardzo wielu rozmiarach. Decydując się na rozmiar, trzeba pamiętać, że pomimo niewielkiej grubości, są to materiały bardzo chłonne i tak naprawdę dla faceta, który nie ma zbyt dużo włosów, obszarem wystarczającym do osuszenia się po kąpieli, jest tylko ta część ręcznika.

W przypadku, kiedy chcielibyśmy zawinąć się w nasz ręcznik po kąpieli, na pewno będziemy potrzebować ręcznika o większej powierzchni.

Dodatkowo takiego ręcznika można z powodzeniem użyć podczas naszych wakacyjnych wyjazdów np. żeby położyć się na plaży.