Rower poziomy

Transkrypcja: Rower poziomy

Cześć, jestem Łukasz ze sklepu rowerowego CYKLOTUR, a to moja nowa zabawka – trójkołowy rower poziomy Gekko firmy Hp Welotechnik.

Konstrukcja tego roweru: 2 koła przednie skrętne, tylne oczywiście nie. Skręcam za pomocą nisko umieszczonej kierownicy, dzięki temu mam nad nim pełną kontrolę, a moja pozycja jest stosunkowo aerodynamiczna i dzięki temu opory jazdy są mniejsze.

Hamulce tarczowe, pełen napęd 27 biegowy. Komfort to właściwie chyba podstawowa cecha, która opisuje jazdę na tym rowerze, plus naprawdę spora doza przyjemności z jazdy; tym rowerem można bardzo szybko skręcać, stawiać go na 2-óch kołach; taki mały gokard napędzany siłą ludzkich mięśni.

Siedzę wygodnie, prawie jak w fotelu przed telewizorem, moje plecy są podparte na całej ich długości, nogi wygodnie wyprostowane do przodu, mogą się zająć pedałowaniem.

Gorąco zapraszam na jazdy testowe do nas na Ptasią 10 w Poznaniu, mamy wiele takich rowerów w ofercie, zarówno 3 jak i 2 kołowych. Dopiero jak człowiek spróbuje to poczuje o co w tym tak naprawdę chodzi. Polecam spróbować, bo po wejściu na taki rower uśmiech na twarzy pojawia się samoczynnie.

Na teraz to wszystko, wielkie dzięki, do zobaczenia w następnym odcinku.