Twój Tatrzański Park Narodowy – aplikacja mobilna od TRAIL.PL

Zespół serwisu TRAIL.PL we współpracy z pracownikami Tatrzańskiego Parku Narodowego stworzył dla turystów mobilną aplikację “Twój Tatrzański PN”. Dzięki niej możesz lepiej poznać szlaki i ciekawe miejsca w Parku.

POZNAJ TATRZAŃSKI PARK NARODOWY

Aplikacja ”Twój Tatrzański PN” zawiera opisy, zdjęcia i mapy wszystkich szlaków leżących na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dzięki geolikalizacji możesz na bieżąco sprawdzać gdzie jesteś i czy podążasz właściwą trasą. Ponadto znajdziesz tu opisy i współrzędne wielu interesujących miejsc i ciekawostek. Aby nie narażać Cię na koszty związane z transferem danych w aplikacji możesz pobrać darmową mapę Tate i Zakopanego, która pozwoli Ci na zwiedzanie bez dostępu do sieci komórkowej!

ZAPISUJ WYPRAWY

“Twój Tatrzański PN” daje możliwość wygodnego dokumentowania swoich wypraw – nagrywając trasę wycieczki możesz zaznaczyć ciekawe miejsca, dodawać zdjęcia i komentarze, a nawet dzielić się nimi ze znajomymi. Dostęp do statystyk podróży pozwoli Ci utrzymać odpowiednie tempo marszu, a także, w razie nagłej potrzeby błyskawicznie przesłać informacje o swoim położeniu za pomocą poczty elektronicznej lub SMS do dowolnej osoby spośród Twoich kontaktów. Ponadto, po zalogowaniu do TRAIL.PL możesz oglądać i edytować zebrane ślady w przeglądarce internetowej.

BĄDŹ BEZPIECZNY!

Aplikacja zawiera zestaw przydatnych artykułów nt. bezpieczeństwa w górach i zachowania się na szlakach. Możesz przejrzeć aktualne komunikaty turystyczne, ostrzeżenia lawinowe oraz sprawdzić prognozę pogody na najbliższe 6 dni aż dla 7 stacji (Dolina Chochołowska, Dolina Kościeliska, Dolina Pięciu Stawów Polskich, Kasprowy Wierch, Morskie Oko, Zakopane, Łomnica).

Jeśli masz włączony GPS, w każdej chwili możesz przesłać informację nt. swojego aktualnego położenia do dowolnej osoby. Do wyboru masz SMS lub wiadomość e-mail. Możesz też po prostu zadzwonić i przeczytać swoją pozycję z ekranu telefonu.

Aplikacja “Twój TPN” nagrodzona w konkursie Appawadrd 2015

Aplikacja “Twój Tatrzański Park Narodowy” wygrała konkurs na najlepszą aplikację roku w kategorii “EDUKACJA” na urządzeniach z systemem Android. Pełny wahlarz dostępnych funkcji zamieściliśmy na poniższej grafice.

Aplikacja dostępna jest na użądzeniach z systemem iOS i Android. Aby ją pobrać zeskanuj poniższy kod QR lub kliknij go by przejść do sklepów.