Zakładanie i usuwanie konta użytkownika serwisu TRAIL.PL

Są przynajmniej dwa sposoby, by założyć konto w serwisie TRAIL.PL

Opcja “Zarejestruj”

Wchodzisz na stronę serwisu TRAIL.PL i w prawym górnym rogu klikasz „zarejestruj”.

Podajesz swoje imię i nazwisko, login (zapisuj małą literą), adres e-mail i hasło. Na dole strony znajduje się link do regulaminu, z którym należy się zapoznać (możesz go przeczytać w każdej chwili, także po rejestracji – link znajdziesz w stopce strony głównej).

Po naciśnięciu przycisku “Załóż konto” wyświetla się Twój profil, w którym możesz uzupełnić resztę danych i wgrać zdjęcie – awatar. Nie są one obligatoryjne, więc jeśli nie masz czasu, możesz do tego wrócić w każdej chwili przez najechanie kursorem myszki na okienko awatara i kliknięcie opcji „Edytuj profil” po rozwinięciu paska opcji.

Zakładnie konta użykownika w TRAIL.PL

Opcja “Połącz z Facebookiem”

Wchodzisz na stronę serwisu TRAIL.PL W prawym górnym rogu klikasz niebieski przycisk „f|Connect”, który przenosi Cię na stronę fb (jeśli nie jesteś zalogowany na fb, musisz się zalogować). Z Twojego konta na fb zostaną pobrane dane niezbędne do logowania w serwisie (imię, nazwisko, e-mail).

Klikając “Przejdź do aplikacji” wrócisz na stronę swojego profilu na TRAIL.PL. Możesz teraz uzupełnić resztę danych i wgrać swoje zdjęcie lub zrobić to później, w edycji profilu.

Jeśli utworzysz konto w ten sposób, możesz się potem logować również przez ten sam e-mail, który przypisałeś do konta na Facebooku.

Usuwanie konta użytkownika

Aby usunąć swój profil w serwisie TRAIL.PL należy wysłać e-mail z prośbą o usunięcie konta pod adres info@trail.pl.

 

Zobacz pełny spis artykułów dotyczących pomocy użytkownika w serwisie TRAIL.PL.