Znajdź nocleg w serwisie TRAIL.PL

Wiele osób z westchnieniem mówi o potrzebie “podróży w nieznane”. Często jednak okazuje się, że choć dokładnie wiemy, jakie miejsca chcielibyśmy odwiedzić podczas urlopu czy wakacji, na “podróż w nieznane” boimy się sobie pozwolić, choćby dlatego, że możemy zostać bez noclegu.

Właśnie: BEZ NOCLEGU! Nie wszyscy są gotowi na spanie pod chmurką, choć osobiście polecamy spróbować choć raz!  Mamy dla nich (prawie) idealne rozwiązanie:

Wyszukiwanie obiektów noclegowych nie jest trudne

Chcielibyśmy wyjść na przeciw i pomóc w rozwiązaniu kłopotu z szukaniem miejsca do spania podczas wypraw małych i dużych.  Jak widać na ilustracji – szukanie noclegów w okolicy naszej wymarzonej podróży może być bardzo proste. Jednak jak wspomnieliśmy – proponowane rozwiązanie nie jest idealne…

Stwórzmy razem bazę obiektów noclegowych przyjaznych turystom!

Baza miejsc jest dopiero w trakcie tworzenia, dlatego na razie musimy skupić się na nagłośnieniu naszej oferty – Wasza pomoc będzie dla nas bezcenna!

W serwisie umożliwiamy dodawanie obiektów noclegowych, które będą się wyświetlać na naszych mapach przy przeglądanych szlakach oraz na ich stronach z opisami. Jeśli udostępniacie miejsca noclegowe lub znacie kogoś, kto prowadzi pensjonat – poinformujcie go o naszym projekcie lub sami stwórzcie wizytówkę swojego obiektu na mapach TRAIL.PL!

Będziemy wdzięczni za każde udostępnienie niniejszego artykułu wśród osób zainteresowanych dołączeniem do bazy gestorów usług noclegowych! Możecie wykorzystać w tym celu także poniższą grafikę , do pobrania pod tym linkiem:

 

Dodaj swój obiekt noclegowy do bazy TRAIL.PL i zaproś do siebie turystów z całej polski!

 Nie czekaj – dodaj swój obiekt już dziś! Szczegóły dodawania i wyświetlania obiektów znajdziecie w artykule: Dodawanie i edycja informacji o obiektach noclegowych