AKT "Watra"

AKT "Watra"

Gliwice | Strona WWW

__Stowarzyszenie AKT "Watra" jest akademickim klubem ogólnoturystycznym, co oznacza, że każdy znajdzie tu co dla siebie.

__ Organizujemy rajdy piesze, zimowiska, spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, eksploracje jaskiń, wspinaczkę skałkową oraz inne bardziej niecodzienne imprezy. Są to imprezy dostępne dla wszystkich: dla wytrwałych włóczykijów, jak i dla początkujących turystów. Co roku organizujemy co najmniej jedną dużą wyprawę zagraniczną.

__Nie umiemy wysiedzieć na miejscu, więc przez cały rok gdzieś jeździmy. W większym gronie lepiej, więc zapraszamy do tego, byś dołączył. Jeśli nie jesteś strasznym mrukiem będziesz się świetnie bawił. Tu spotkasz też ludzi, których zapalisz do własnych pomysłów. Dużym ułatwieniem jest wzięcie udziału w organizowanym przez nas Kursie Turystyki Wszechstronnej . Wspaniałą ofertą letniego wypoczynku są prowadzone przez członków Klubu spływy kajakowe na Mazurach, Pojezierzu Augustowskim oraz Pojezierzu Pomorskim.

__AKT "Watra" szczyci się ponad 50-letnią nieprzerwaną działalnością turystyczną i jest najstarszą (po SYC-u) studencką organizacją turystyczną w Gliwicach. Od niemal 45 lat jest gospodarzem Chatki Studenckiej AKT na Pietraszonce . Jest ona popularną bazą turystyczną w okolicy Baraniej Góry. Wszystkie te oferty łączy jedna niezaprzeczalna zaleta: niskie koszty.

Szlaki przypisane do tego Partnera