GRAND PRIX KRAKOWA w biegach górskich

GRAND PRIX KRAKOWA w biegach górskich

Kraków, Las Wolski | Strona WWW

Co, gdzie, kiedy?

Cykl biegów górskich niemal w centrum Krakowa – w Lasku Wolskim. Do wyboru są dwa dystanse: 5,6 lub 11,2 km. Wziąć udział może każdy, wystarczy zarejestrować się przez internet lub na miejscu i wystartować. Limit czasu to 2h, więc trasę w zasadzie można nawet… przemaszerować. W tym zimowym sezonie odbędzie się 5 biegów: 17 listopada, 8 grudnia, 12 stycznia, 9 lutego i 9 marca. Start wszystkich biegów, wszystkich dystansów, o godzinie 11:00

Ile to kosztuje?

Standardowa opłata startowa to 20zł (niezależnie od trasy). Opłata ta dotyczy wcześniejszego zapisu poprzez zakładkę „zgłoszenia”. W tym przypadku należy przelać 20zł na konto WKS Wawel: 60 1500 1979 1219 70037691 0000 do środy poprzedzającej bieg (włącznie). Dla osób, które zgłoszą się na miejscu, opłata jest droższa o 5zł.

Uwaga! Podczas pierwszego biegu – 17 listopada – obniżamy wpisowe o 5zł. Oznacza to, że standardowa kwota to 15zł, a w dniu imprezy wzrasta ona do 20zł.

Kto to organizuje?

WKS Wawel Kraków. A dokładniej – sekcja biegu na orientację.

Jakieś dodatkowe atrakcje?

Tak! W dniu zawodów będzie można przebiec również krótką trasę biegu na orientację. Oczywiście za darmo. Podstawowe zasady tego sportu wytłumaczą na miejscu profesjonaliści.

Co zawiera pakiet startowy?

Numer startowy, czip elektroniczny, ciepłą herbatę na mecie. No i oczywiście wymagającą i malowniczą trasę. Po każdym biegu nagrodzone zostaną pierwsze trójki kobiet i mężczyzn, a po całym cyklu najlepsi w klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Szlaki przypisane do tego Partnera