M-CANOE

M-CANOE

ul. Przepiórcza 35B/8, 60-162 Poznań | Strona WWW

Firma M-CANOE zrodziła się z pasji. Jej założyciele, Karolina i Bartłomiej, to młodzi zapaleńcy, pływający od kliku lat. Zaczęło się od wakacyjnego spływu z przyjaciółmi na Wdzie w 2003 roku. Nowa forma spędzenia czasu tak bardzo im się spodobała, że rok później postanowili przemierzyć szlak Drawy. Na niej rozsmakowali się w pływaniu i poznali innych kajakowych pasjonatów. Po tym spływie postanowili w osób kilka zreaktywować Akademicki Klub Kajakowy Panta Rei, działający niegdyś prężnie przy Politechnice Poznańskiej, a nieczynny od lat 90-tych. Od czerwca 2005 Panta Rei działa prężnie, organizując przez cały rok wiele kajakowych wypraw, małych i dużych. Lista jego członków systematycznie się powiększa i szlifuje swoje kajakowe i około kajakowe umiejętności na przeróżnych szkoleniach.

Właśnie aktywna działalność w Klubie, piastowanie ważnych funkcji w jego władzach, przecieranie kolejnych szlaków, latem i zimą, trenowanie umiejętności własnych i szkolenie kolejnych adeptów kajakarstwa, prowadzenie spływów dla coraz większych grup, zaprawiło założycieli M-CANOE w kajakowych bojach.

Doświadczenie zdobyte w pracy zawodowej i w Klubie: prowadzenie spływów dla coraz większych grup, wspólne przeprawy i zabawy przy ognisku, pokazały, jak ważne są relacje w grupie i zrodziły myśl, że nic tak nie integruje jak aktywny wypoczynek. W 2010 roku M-CANOE rozpoczęło swoją formalną działalność, proponując Firmom i Klientowi Indywidualnemu szeroki wachlarz ciekawych propozycji, związanych z turystyką kajakową i innymi outdoorowymi aktywnościami. Klientowi Biznesowemu oferuje m.in. połączenie pływania z grami scenariuszowymi w Rio Sceneiro, warsztatami rozwoju interpersonalnego i umiejętności miękkich w Rio Treneiro, certyfikowanym kursem pierwszej pomocy przedmedycznej w Rio Hipokratesso, emocjonującym pokonywaniem „białej wody” w Rio Adreanlino, czy aktywnościami survivalowymi w Rio Traperro..i wiele innych.

Dla Klienta Indywidualnego M-CANOE przygotowało emocjonującą zabawę na górskim torze kajakowym - Hydrospeed oraz raftingowe wakacje w Alpach. Zespół M-CANOE to profesjonaliści, działający z wyobraźnią, pasją i zaangażowaniem, posiadający odpowiednie przygotowanie i doświadczenie, by wychodzić naprzeciw potrzebom Klienta i organizować imprezy na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i współpracy z M-CANOE !

Szlaki przypisane do tego Partnera