TRAILteam

TRAILteam

http://trailteam.pl/ | Strona WWW

W ramach projektu bazy szlaków turystycznych TRAIL.PL postanowiliśmy zebrać grupę osób związanych ze sportem i podróżami, które lubią startować w zawodach oraz realizować oryginalne projekty outdoorowe. Nasz zespół spotkacie na biegach górskich, ultra i na orientację, podczas zawodów triatlonowych, rajdów adventure, na imprezach narciarskich, kajakowych i wielu innych. Będziemy też wspierali nietypowe próby i wydarzenia, które wymykają się opisom z tradycyjnych rubryk sportowych.

Zespół czerpie z ponad dziesięciu lat doświadczenia grupy Speleo Team. W jej barwach zawodnicy startowali w dziesiątkach rajdów adventure na sześciu kontynentach. W Polsce wygrywali wszystkie najważniejsze zawody i rankingi w tej dyscyplinie.

Siłą TRAILteam’u jest jego różnorodność. Znajdą u nas miejsce zarówno doświadczeni i utytułowani zawodnicy, jaki i sympatycy aktywnego spędzania wolnego czasu, dla których życie bez odrobiny adrenaliny i sportowej rywalizacji wydaje się zbyt nudne. Jeśli chcesz do nas dołączyć, masz ciekawy pomysł – napisz do nas. Gwarantujemy przynależność do grupy ciekawych ludzi dzielących te same zainteresowania co Ty. Wspólnie będziemy się starać pozyskać wsparcie dla Twoich projektów i zawodów, w których chciał(a)byś wystartować.

Szlaki przypisane do tego Partnera