16 maj 2019

20 lat zaufania dla GO Sport w Polsce! Rowerowy konkurs z okazji okrągłego jubileuszu

sport

Marka GO Sport już od 20 lat zaopatruje Polaków w odzież i sprzęt treningowy od największych producentów na rynku. To potwierdzenie zaufania klientów oraz docenienie dostępności wszystkich dyscyplin sportowych w jednym miejscu. Z tej okazji do wygrania jest aż 20 rowerów crossowych Scrapper!

W tym roku marka GO Sport świętuje 20 letnią rocznicę obecności na polskim rynku. Tak długa działalność jest efektem przywiązania i zaufania milionów lojalnych klientów. GO Sport to multi-specjalistyczna sieć sklepów, która oferuje coś więcej niż tylko asortyment międzynarodowych marek. Każdy, kto pojawia się wsklepie, otrzymuje profesjonalną obsługę oraz doradztwo – niezależnie od tego na jakim poziomie zaawansowania jest w swojej sportowej przygodzie. Misją GO Sport jest entuzjastyczne zobowiązanie do wspierania sportowych pasji wszystkich tych, dla których aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem życia, w myśl zasady, że sport zdrowo uzależnia!

Doświadczenie GO Sport zdobywane każdego dnia, zarówno w wymiarze sprzedażowym jak i produktowym to efekt ciężkiej pracy, wytrwałości i pasji do sportu wszystkich jej pracowników. Zaangażowane grono ludzi, które codziennie łączy swoje zainteresowania z pracą, tworząc ekspercką markę już od 20 lat w Polsce. Marka buduje sportową bazę wiedzy,w oparciu o doświadczenie zarówno profesjonalistów – trenerów, zawodników, jak i amatorów, pasjonatów sportu oraz rekreacji, czyli wszystkich, dla których jest GO Sport. 

GO Sport to jeden z największych „one-stop shop” w Polsce, z asortymentem sportowym w niemal wszystkich popularnych kategoriach, związanych z aktywnością fizyczną. Sieć liczy ponad 30 sklepów w najatrakcyjniejszych lokalizacjach oraz sklep internetowy. Oferowane produkty dostępne są dla każdego niezależnie od wieku, płci i stopnia zaawansowania umiejętności w danej dziedzinie. Bardzo szerokie portfolio dyscyplin, poparte cenną wiedzą najlepszych specjalistów, stanowi o eksperckości całej marki – wszystko po to, aby ułatwić wybór akcesoriów potrzebnych do realizowania sportowych pasji klientów GO Sport. 

Z okazji okrągłej rocznicy GO Sport przygotował konkurs dla wszystkich swoich klientów, w którym do wygrania jest aż 20 rowerów crossowych Scrapper. Co zrobić, aby wygrać jeden z nich? Poniżej instrukacja krok po kroku: 

1.     Zrób zakupy w Go Sport w okresie od 16 maja do 16 czerwca. Zachowaj dowód zakupu

2.     Wpisz numer paragonu lub faktury na 20latgosport.pl

3.     Odpowiedź na pytania konkursowe: Rower ma prosty mechanizm i konstrukcję, ale wyobraź sobie, że możesz coś w nim zmienić. Co by to było i dlaczego?

4.     20 autorów najciekawszych odpowiedzi wygra rower Scrapper CR 6.9, 7.9

Dodaj swoją opinię

Zaloguj się aby dodać opinię