Soblówka – schr. na Hali Rycerzowej – Rycerzowa Mała – Młada Hora – Przełęcz Kotarz – Soblówka

Wycieczkę rozpoczynamy czarnym szlakiem na przystanku PKS (naprzeciwko kościoła) w Soblówce. Po około 2 godzinach spokojnej wspinaczki dochodzimy do Bacówki na Hali Rycerzowej. Następnie po 5 minutach docieramy do szlaku czerwonego i zielonego, którym podchodzimy na Rycerzową Małą. Tam znaki zielone odchodzą w prawo, my natomiast dalej podążamy szlakiem czerwonym do schroniska PTT pod Mładą Horą. Zmieniamy szlak na niebieski. Najpierw ostro w dół, a po chwili bardzo ostro pod górę. Po około 40 minutach dochodzimy do Przełęczy Kotarz. Tu spotykamy znaki zielone, które pożegnaliśmy na Rycerzowej Małej. My idziemy dalej za znakami niebieskimi, aby po około 1,5 godziny marszu zakończyć naszą wycieczkę w Soblówce.

Użytkownicy piszą... (Dodaj)

 1. adminkasia

  Dziękujemy za zgłoszenie szlaku do moderacji!

  Zanim jednak uznamy go za oficjalną trasę, proszę w miejscach zmiany koloru szlaku dodać do śladu punkty oznaczone jako typ: "Rozstaje".

 2. adminkasia

  Dziękujemy za zgłoszenie trasy do moderacji. Aby uznać ją za szlak znakowany, dodaj proszę punkty na trasie, w miejscach, gdzie zmienia się kolor szlaku (typ "Rozdroże szlaków"). Jeśli nie wiesz jak, napisz na info@trail.pl.

  1. tadwol

   Zmianę kolorów znakowania opisano w tekście. Nazwy opisanych punktów trasy są zgodne z opisami waypointów umieszczonych na mapie.

Dodaj swoją opinię

Zaloguj się aby dodać opinię