brak oznaczenia

Świąteczny trail running

Świąteczna przbieżka. Jedyny czas kiedy może zupełnie oderwać się od pracy i zrobić coś fajnego. Rower, bieganie, kajak? Nam udało się tylko bieganie, za to pogoda dopisała, może z moimi siłami odrobiną mniej :).

Start z pętli autobusowej przy osiedlu Różany Potok, następnie najkrótszą drogą do Warty. Piaszczysta, leśna droga prowadzi nas wzdłuż rzeki (ciągle lezą worki po zeszłorocznej powodzi), przy tej pogodzie piach jest zbity i biegnie się super.

Dobieg do strumyka (8km) i malownicza przeprawa przez mostek, to również moje ulubione miejsce do wypraw z aparatem... Szybki zwrot przez mostek w stronę jednostki wojskowej i przed nami ostatni asfaltowy podbieg do szosy na Biedrusko, tam nawrotka i do domu (10km).

Powrót tą samą drogą (inaczej trzeba by biec wzdłuż ruchliwej drogi lub naokoło przez poligon), z drobnym wariantem przez bród na strumyku. Tu serdeczne pozdrowienia dla mojej kochanej żony, której było za gorąco i wylądowała w całości w wyżej wymienionym strumyku :)

Dalszy powrót tą samą drogą już bez emocji, ale nadal miło (pomijając fakt że ostatnie 4km padłem jak betka i ledwo biegłem). Może w następny weekend znów to powtórzymy?

Zaloguj się, żeby dodać swój czas przejścia!

Użytkownicy piszą... (Dodaj)

  1. ania

    poza kilkoma otarciami i zbitą kością ogonową, było super!

Dodaj swoją opinię

Zaloguj się aby dodać opinię