wngig - szlaki, przewodniki i artykuły

SZLAK UAM WNGIG

SZLAK UAM WNGIG

Początek trasy był przed wejściem do Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu obok bankomatu PKO BP. Pierwszym punktem była tablica ze współrzędnymi znajdująca się kilka metrów od startu. Drugim punktem do którego odległość wynosiła około 180m było Lapidarium należące do WNGiG. Kończąc powróciliśmy na Wydział od drugiej strony. Tym sposobem okrążyliśmy część WNGiG.

Spacer z tirówkami

Spacer z tirówkami

Trasa wycieczki z ulicy Szafirowej na Wydział Nauk Geograficzno-Geologicznych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Co prawda nasza część trasy obejmowała wędrówkę po kampusie, niestety  urządzenie nie skasowało poprzedniego śladu     przez co jest on tak długi. Pogoda była sprzyjająca, nie było chmur które zakłócały by sygnał.

Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych Spacer

Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych Spacer

W dniu 19.10.2017 w ramach zajęć laboratoryjnych - nowoczesne technologie w turystyce wybraliśmy się na króki spacer przy użyciu urządzeń GPS Garmin. Na początku trasy punktem docelowym była tabliczka z współrzędnymi geograficznymi, następnie udaliśmy się pod Instytyt Geologii i wróćiliśmy do Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych.

Spacer po WNGiG

Spacer po WNGiG

Przedstawiam Państwu szlak, po którym poruszałam się w trakcie krótkiego spaceru po Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych. Trasa jest krótka, lekka i można podziwiać uroki Moraska oraz wspaniałą archutekturę wydziału WNGiG. Pozdrawiam